Vyhledávání


Kontakt

Autoškola Vacek
Smetanova 4
Blansko
678 01

IČO: 657 78 545

číslo účtu: Fio banka
2300297036/2010

+420 602 377 385

E-mail: autoskolavacek@email.cz, autoskolavacek@seznam.cz

Otevírací doba

Pondělí, středa              9:00-12:00  13:00-16:00

 

Novinky

Seminář a kurz bezpečné jízdy pro učitele autoškol 2017
O víkendu 23.-24..6.2017 proběhl seminář k aktuální problematice provádění výuky a zkoušek nových řidičů motocyklů a kurz bezpečné jízdy pro učitele autoškol na autodromu v Sosnové, na kterém jsem byl již v loňském roce, a proto jsem nemohl chybět ani letos :-)
                                                                                   
 
 
Učme se přežít 
Při řízení motocyklu v provozu platí víc než kdekoliv jinde, že i malá chyba může být krutě trestána a může mít tragické následky. Proto by nikdo neměl podcenit sebevzdělávání. V sobotu 27.5..2017 proběhl  kurz bezpečné jízdy na polygonu v Jihlavě, na kterém jsem nemohl chybět :-)
                                                                                   
 
 
Nežij vteřinou 2017
Dne 10. června 2017 proběhne u areálu Sloupsko-šošůvských jeskyní v Moravském krasu již 9.ročník dopravně bezpečnostní akce "Nežij vteřinou", na které se podílí i naše autoškola. Nenechte si ji ujít, těšíme se na Vás :-)
                                                                                         Nežij vteřinou 10 ročník  - 2017
 
 
Pro motocyklovou sezónu 2017 jsme pro skupinu A připravili motocykl Kawasaki ER-6N
 
Vánoce 2016
Přemýšlíte nad dárkem k Vánocům? Dárkový poukaz na kurz autoškoly určitě potěší a nebude zapomenut pod hromadou prachu  :-) Nyní s 5% slevou z aktuální ceny !
                                                                               
 
 
 
Ve světle nadcházející velké ceny Moto GP v Brně, mám pro všechny nové uchazeče, kteří donesou tuto středu 17.8.2016 vyplněnou žádost o výcvik skupiny A2 zajímavé dárky od brněnského automotodromu.
                                                                  
 
 
Učme se přežít (29.6.2016)
Při řízení motocyklu v provozu platí víc než kdekoliv jinde, že i malá chyba může být krutě trestána a může mít tragické následky. Proto by nikdo neměl podcenit sebevzdělávání. O víkendu 25.-26..6.2016 proběhl seminář a kurz bezpečné jízdy pro učitele autoškol na autodromu v Sosnové, na kterém jsem nemohl chybět :-)
 
 
 
Nežij vteřinou 2016
Dne 4. června 2016 proběhne u areálu Sloupsko-šošůvských jeskyní v Moravském krasu již 9.ročník dopravně bezpečnostní akce "Nežij vteřinou", na které se podílí i naše autoškola. Nenechte si ji ujít, těšíme se na Vás :-)
 
Seminář AAČR
Koncem  února 2016 proběhl seminář Asociace autoškol České republiky k problematice výcviku motocyklů dle novelizace vyhlášky 167/2002 Sb
 
 
 
 
 
Bezpečně na motorce
To, že je potřeba se neustále vzdělávat ví snad každý. Platí to pro všechny, a to v každém oboru. Proto jsem začal spolupracovat s firmou "Bezpečně na motorce" a pro všechny moje motorkáře mám připravenou slevu na kurzy bezpečné jízdy ve výši 10% !!!

                       
 
 
Pracovní setkání autoškol v Brně
Ve středu 24.6.2015 proběhlo v budově Jihomoravského kraje pracovní setkání provozovatelů a učitelů autoškol se zástupci Krajského ředitelství policie Jihomoravského kraje a Besipu, za účelem zastavit negativní vývoj nehodovosti zejména mladých řidičů.
 
 
 
Nežij vteřinou 2015 (25.5.2015)
Dne 6. června 2015 proběhne u areálu Sloupsko-šošůvských jeskyní v Moravském krasu již 8.ročník dopravně bezpečnostní akce "Nežij vteřinou", na které se podílí i naše autoškola. Nenechte si ji ujít, těšíme se na Vás :-)
 
 
 
 
Můžete ji mít. I takové jsou mezi námi a nemusí Vás šidit. Ale zkuste si odpovědět na několik málo otázek.
 
 
 
Dárkový pokaz na půjčení vozítek SEQWAY (1.9.2014)
Pro studenty, kteří se  v měsíci září a říjen přihlásí do kurzu autoškoly (sk.B), máme připraven slevový poukaz na půjčení vozítek SEQWAY ve výši 20%.
 
 

Červen: měsíc pro Elišku a Šimonka

Málokdo je v dnešní době ochotný pomáhat někomu jinému. Každý spíš myslí na sebe a na to, aby ON měl dostatek všeho, po čem touží. Nikdo nechce investovat svou energii, čas a peníze do někoho cizího. Lidé si v podobných situacích kladou otázky typu: Co tím získám? Obchodníci a podnikatelé Blanska a okolí  vyšli vstříc dvěma nemocným dětem a darují určitá procenta z jejich zisku za dané období pro Elišku a Šimonka. Mezi ně se řadíme i my, a proto pokud chcete podpořit dobrou věc a navíc za to něco získat pro sebe, je naše Autoškola ta pravá volba. Z částky, kterou zaplatíte za kurz autoškoly, bude 10% věnováno do fondu obou dětí :-)

Více na FACEBOOKU, a také na stránkách nadačního fondu pro Elišku, nebo Šimonka.

 

Za přihlášku "DÁREK"    2.5.2014

Pro studenty, kteří se přihlásí v měsíci květnu a červnu do kurzu autoškoly (sk.B), máme přpraven Flash Disk Cruzer Edge 8GB od firmy SanDisk.

 

Dárkový pokaz na půjčení vozítek SEQWAY    26.3.2014

Pro studenty, kteří se přihlásí v měsíci dubnu do kurzu autoškoly (sk.B), máme připraven slevový poukaz na půjčení vozítek SEQWAY ve výši 20%.

 

Dárkový poukaz na konzumaci v Café Bergman    25.3.2014

Každý student po zaplacení zálohy za kurz, získá dárkový poukaz na konzumaci ve výši 100,- Kč do "Café Bergman". 

 

Skupina A2 -sezóna 2014

Díky příznivým klimatickým podmínkám, již byla zahájena výuka a výcvik motocyklů - skupina A2.

 

Učitel praktického výcviku

Hledáme učitele na praktický výcvik v řizení vozidla skupiny "B" s profesním průkazem.

 

Dárkové poukazy

Nabízíme dárkové poukazy na různé druhy řidičského oprávnění, kondiční jízdy nebo jen slevové poukazy v hodnotě jakou si sami zvolíte.

 

 

 

 

OTEVÍRÁME

Dne 29.10.2012 bude poprvé oficiálně otevřena naše kancelář.

Otevírací doba: Pondělí, středa, pátek  9:00 - 12:00, 13:00 - 17:00 hodin

                       Úterý, čtvrtek  13:00 - 17:00 hodin

 

Náš leták

 

Vítejte na našem novém webu!

Spustili jsme novou internetovou prezentaci, na které najdete kromě obvyklého výčtu služeb i přehled aktualit. Budeme Vás informovat o probíhajících akcích nebo nových službách, které připravujeme.